Konya Medyum

Manevi alemlere ilgi duyan herkesin ilk olarak merak ettiği konulardan olan fal, günümüzde medyum hocalar arasında büyük tartışmalara yol açmakta. Pek çok fikir ayrılığının olduğu bu konu, gaipten haber alma olarak tanımlandığı için, gerçek medyum hocaların pek fazla yanaşmadığı alanlardan gösterilmekte. Konya medyum hocalarının genelinin de hemfikir olduğu bu olay, büyü ve diğer uygulamaları yapan hocalar tarafından tercih edilmemektedir.

Konya medyum hocaları arasında fal bakanlara ve buna benzer gaipten haber alma amaçlı uygulamalar gerçekleştirenlere rastlamak mümkün. Fakat, yıldızname söz konusu olduğu zaman işin gerçekliği net bir şekilde sorgulanabildiği için, pek çok medyum hoca bu tarz bir uygulamaya sıcak bakmamaktadır.

Herkesin bildiği gibi, insanlar ne kadar bilgili ve ilim sahibi olursa olsun, geleceği göremez. Böyle bir yeti net olarak sınırlandırılmış ve bunu sağlayan herhangi bir ilim bulunmamaktadır. Fal baktığını söyleyen pek çok hoca, tamamen hayal tüccarlığı yaparak, hem zor durumda olan insanlardan faydalanmakta, hem de insanların manevi duygularıyla oynamaktadır. Konya medyum hocaları içerisinde de rastlanabilen bu tarz kişiler, insanlara zarar vermekten öteye geçememektedir.

Fal ve gelecekten haber verdiğini söyleyen çalışmaların çoğu, sadece tahminden öteye geçemeyen, yalnızca varsayımlar üzerine kurulu uygulamalardan ibarettir. Bu tarz bir çalışmayı yaptırmanız halinde, bunu yaptığını söyleyen hoca sadece size tahminlerini söyleyecek ve hiçbir koşulda gelecekten haber alamayacaktır. Bu nedenle, ister Konya medyum hocalarından, ister en kadim şehirlerden olsun, bu tarz insanlardan uzak durmak ve her daim manevi alemlerin gerçek güçlerine sığınmak sizin yararınıza olacaktır.

Gerçek medyum hocaların hepsi, falların gelecekten haber veremeyeceği konusunda hemfikir olmuş durumda. Bir takım uygulamaların daha iyi tahminler sunuyor olmasına rağmen, tam olarak geleceği görmek en iyi hoca tarafından bile yapılamayan bir şeydir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir