Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, uygulama yapısı itibariyle farklı yöntemler içerebilmektedir. Kimi büyücüler papaz büyüsünü hedefe zarar verme için kullanabildiği gibi, kimi zaman sadece yarar amaçlı kullanılabilir. Bu büyü, hem doğuda hem de batıda ortak olarak kullanıldığı için, neredeyse her amaç için uyarlanmış bir versiyonuna rastlamak mümkündür.

Papaz büyüsü uygulamaları gerçekleştirilirken, medyum hocanın kişinin isteklerini anlaması çok önemlidir. İyi bir amaç ile yapılabilecek olan bu büyü, aynı şekilde kötü amaçla da uygulanabilir. Örneğin, papaz büyüsü ile bir kişinin kısmeti bağlanabilir veya ayırma amaçlı çalışmalar uygulanabilir. Tüm bu çalışmalar, papaz büyüsünün çeşitleri kullanılarak uygulanır.

Medyum hocalar, papaz büyüsünü genel olarak kara veya ak büyü olarak ele almazlar. Ayrı bir büyü olarak kabul edilen papaz büyüsü, uygulanan büyünün yapısına göre tamamen farklı kapsamda ele alınır. Eğer medyum hocalar bu büyüyü uygularken kötü amaçlı bir çalışma için gerçekleştiriyorsa, o zaman kara büyü, eğer evlilik, aşk gibi iyi bir amaçla uygulanıyorsa ak büyü olarak ele alınır.

Bir büyüyü genel olarak kara büyü veya ak büyü olarak adlandırmak mümkün değildir. Medyum hocalar da bunu yaparken bunun bilincinde hareket ederler. Büyüler, neredeyse her zaman medyum hocalar tarafından kategorize edilmeden uygulanır. Bu büyülerin ve diğer çalışmaların kategorize edilmesi tamamen halk arasında gerçekleşir.

Papaz büyüsü, her amaç için uygulanabilen, oldukça kapsamlı bir büyüdür. Bu nedenle, kimi ekollerde kara büyü, kimilerinde ise ak büyü olarak geçer. Ancak, bunun doğru şekilde belirlenebilmesi mümkün değildir. Papaz büyüsü, yapan veya yaptıran kişiye herhangi bir zarar vermeyecektir. Bu nedenle, bu büyüden yararlanmak isteyen kişiler, eğer gerçek ve başarılı bir medyum hoca ile çalışırlarsa, herhangi bir rahatsızlık yaşamadan olumlu sonuçlar elde edecektir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir