Süryani Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?

Büyüler uygulanırken bilgiler ve hocaların sahip olduğu yetenekler en fazla kullanılan unsurlardır. Medyum hocalar, bir konuda yetenekli olmaları durumunda, bunu diledikleri gibi kullanabilirler. Özellikle belli büyü alanlarına dair ilimlerde ihtisas yapmış medyum hocalar, çoğu büyü ihtiyacını bu alanları tercih ederek gerçekleştirmektedir.

Süryani büyüsü gibi farklı bilgiler gerektiren büyü uygulamaları da medyum hocaların sıklıkla özel olarak tercih ettiği alanlardandır. Pek çok farklı büyünün birleşimi sayılabilecek, istenen her büyü uygulaması için kullanılabilen süryani büyüsü, özel olarak aşk çalışmalarında tercih edilmektedir. Medyum hocalar, süryani büyüsünü aşk ve bağlama uygulamaları için kullanmak yerine, daha farklı büyülerde bu yola başvurmaktadır. Özellikle konu bağlama büyüsü olduğu zaman, süryani büyüsünün etkisini katlayacak nitelikte pek çok çalışmanın var olduğu bilinmektedir. Örneğin, canbar ve papaz büyüleri aracılığıyla, süryani büyüsünün yaptığının aynısı yapılabilmekte ve daha yüksek etki alınabilmektedir.

Medyum hocalar, süryani büyüsünü yapabilmek için birkaç kadim bilgiye ihtiyaç duyar. Normal şartlarda, diğer büyülere kıyasla daha kolay kabul edilen süryani büyüsü, öncelikli olarak bu dil üzerinde hakimiyet gerektirmektedir. Eğer süryanice bilmeyen bir hoca tarafından yapılması gerekirse, yalnızca ezberden efsunlar okunacak ve bunun akabinde etki gösterse bile, istenen seviyede bir etki ortaya çıkmayacaktır.

Süryani büyüsünün yazı ile yapılan tarafları hem Arapça’ya hem de Latin alfabesine yakın olduğu için medyum hocalar tarafından kolayca yapılabilmektedir. Ancak, başta bahsedildiği üzere, süryani büyüsü uygulamalarından tam olarak verim alabilmek için mutlaka medyum hocaların süryanice bilgisi bulunması gereklidir. Bu bilgi olmadığı zaman, süryani büyüsü yine de yapılabiliyor olsa da, medyum hocaların bu dilde hakim olması hem büyünün etkisini artıracak, hem de gerekli görülen durumlarda büyüsel ilaveler yapılabilmesini sağlayacaktır.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir