Ayırma Büyüsü

Büyülerin tehlikeli olabileceğine dair, halk arasında yaygın bir kanı bulunur. Ancak, bu kanının tam aksine, büyülerin herhangi bir yan etkisi veya yaptıran kişiye olan zararı bulunmamaktadır. Başta ayırma büyüsü olmak üzere, neredeyse her konuda pek çok kişinin yanlış olarak dile getirdiği büyülerin zararlı olduğu konusu, sadece gayb alemleri ile insanların arasındaki bağlantıyı kesmek istemenin bir sonucudur.

Ayırma büyüsü yapılırken, direkt olarak insanların enerjileri üzerine baskı kurulur. Bu, dünyevi alemde gerçekleşmediği için, dünyevi alemde herhangi bir zarara neden olmaz. Medyum hocalar, sadece enerjisel boyut üzerinde çalışırlar. Bu boyuttaki enerjileri kontrol etmek ve istedikleri şekilde yönlendirmek içinse, büyü adı verilen kadim bilimi kullanırlar.

Ayırma büyüsü, tehlikeli gibi görünse de, aslında herhangi bir olumsuz sonuç ortaya çıkarmaz. Sadece kişiler arasındaki sevgi ve bağlılık bağlarını zayıflatan bu büyü, zarar vermediği gibi, kişiler arasında nefret oluşturarak, dolaylı yoldan tehlike bile yaratmaz.

Ayırma büyüsü, doğru şekilde yapıldığı zaman çok çeşitli yollardan etki edebilir. Örneğin, kişiler birbirlerinin en sevdikleri davranışlarından soğuyabilir, bu davranışlar artık birbirlerine itici gelebilir. Aynı şekilde, kişinin ses tonu, görüntüsü ve buna benzer pek çok konu itici hale gelerek, en sonunda ayrılık hali ortaya çıkabilir.

Büyü konusu oldukça hassas ve bilgi gerektiren bir şey olduğu için, medyum hoca büyü yaparken mutlaka fazlasıyla kapsamlı analizlerde bulunmalıdır. Özellikle insanların iradelerini ve enerjisel bağlarını kontrol etmek zorundadır. Bu yüzden, ayırma büyüsü gibi birden fazla kişinin enerjisini içeren çalışmalar için, mutlaka işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız önemlidir. Her şeyden önce, medyum hocanın nefes gücü ve bilgi birikimi, yapılacak olan ayırma büyüsünün tutmasına direkt olarak etki edecektir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir