Danimarka Medyum

Her ne kadar insanların büyük bir bölümü büyü ve benzeri çalışmalarda, bu işi yapan hocaların bulunduğu ülkede bu tarz uygulamaların yaygın olmasını bekliyor olsa da, yapılan uygulamaların herhangi bir coğrafyayla bağlantısı olmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Bu durum, Danimarka medyum hocaları başta olmak üzere, neredeyse Avrupa’nın tamamında faaliyet gösteren tüm hocalarda rahatlıkla görülebilir.

Medyum hocalar, herhangi bir ülkeye bağlı olmaksızın, tamamen bireysel çabaları ve aldıkları eğitim ile kendilerini geliştirirler. Üstatlarından öğrendikleri çok sayıda bilgiyi, yine aynı edindikleri tecrübeler ile harmanlayarak, hangi ülkede faaliyet gösteriyor olurlarsa olsunlar, istenen çalışmaları başarıyla yerine getirebilirler.

Danimarka medyum hocaları, Türkiye’de yaşayıp büyü çalışmaları yapan hocalarda olduğu gibi, istenen her uygulamayı gerçekleştirebilir. Aşk büyülerinden başlayarak, ayırma büyülerine kadar, her amaç doğrultusunda büyü yaparak insanlara katkı sağlayabilen hocalar, bu işlemleri yaparken bulundukları coğrafyanın herhangi bir önemi olmaz.

Medyumluk işinin evrenselliği, her kültürde ortak olarak karşımıza çıkmakta. Kimileri cadı, kimileri medyum hoca, kimileri farklı isimler vermiş olsa da, insanların gaybi evrenlerin enerjilerini kullanmaları her kültürde ortak olarak görülmektedir. Bu durum, bu enerjilerin hiçbir şekilde coğrafyaya ve belli kültürlere ait olmadığının net görüntüsüdür.

Tüm bu olgular göz önünde bulundurulduğunda, Danimarka medyum hocalarında olduğu gibi, herhangi bir ülkenin hocaları istenen her çalışmayı yerine getirebilir diyebiliriz. Özellikle büyü konusunda, hem batı hem doğuda ortak olan belli noktalar olduğu için, bu büyülerde kullanılan tüm malzemelerin kolayca bulunabileceğini de rahatlıkla söylemek mümkün.

Kısacası, en karmaşık malzemeleri gerektiriyor olsa bile, ister Danimarka medyum hocaları, ister farklı coğrafyada çalışan hocalar, istenen her büyüyü başarıyla yerine getirebilmektedir. Üstelik, bu büyülerin pek çoğunda bulunması zor malzemelere gerek olmadığı için, her şey çok daha kolay biçimde çözülebilmektedir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir