Gaziantep Medyum

Gayb alemleri sonsuz kudrette ve büyüklüktedir. Yapılan her türlü uygulamada, bu kudretten yararlanılır ve istenen her şeyi bu sayede elde edilir. Medyum hocaların tamamı, çalışmalarında bu enerjilerden faydalanarak hareket eder. Eğer bir medyum, bu alemi yeteri kadar tanımıyorsa, bu enerjileri kullanamaz ve medyumluk vasfını yitirir. Tüm büyülerde durum bu şekilde olsa da, bazı büyülerde çok daha yüksek bir hakimiyet gerekir. Gaziantep medyum hocalarının sık yaptığı büyülerden olan ayırma büyüsü, bu aleme dair her şeyi anlamadan gerçekleştirilmesi mümkün olmayan bir çalışmadır. Tamamen kişiler arasındaki bağlar ile şekillenen bu çalışma, doğru şekilde yapılması çok zor olan bir uygulama olsa da, tecrübeli medyum hocalar tarafından başarıyla yerine getirilebilmektedir.

Gaziantep medyum hocaları, tüm diğer tecrübeli ve işin ehli medyumlar gibi, ayırma büyüleri sırasında önce enerjileri tanırlar. Enerjileri tanımak, ayrılacak olan kişileri tanımak demektir. Bu tanıma elbet ki manevi boyutta gerçekleşir. Bu aşamadan sonra, aralarındaki bağı görebilen ve sırlarına vakıf olan medyum hoca, bu bağı yıkmak için özel uygulamalara geçer. Kimi zaman birden fazla büyü tekniğinin birleştirilmesi ile yapılan bu çalışmalar, yavaş yavaş iki kişinin birbirinden soğumasına vesile olur. Bu soğuma, her geçen gün, medyum hocanın yaptığı çalışmalara paralel olarak artar ve en sonunda istenen ayrılık hali tesis edilir. Bu aşamadan sonra, medyum hoca tercihen farklı bir uygulama ile güçlendirme çalışması yapabilir.

Ayırma büyüsü, enerjisel bağları içerdiği için hassastır ve ciddi tecrübe ister. Ancak, Gaziantep medyum hocalarının bu alanda başarılı olduğuna çok sık rastlanmaktadır. Özellikle isim yapmış ve kendini ispatlamış hocaları tercih etmeniz halinde, Gaziantep medyum hocalarından ayırma büyüleri konusunda tam verim alabileceğinize emin olabilirsiniz.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Gaziantep Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Havas tamamen bir para tuzağı. İnsanları kandırmaktan daha iyi yaptığı bir çalışma yok. Tam anlamıyla bunun için resmen özel olarak çalışıyor. Yıldızname yaptırdım, yıldıznamemi internetten bulmuş yollamış. Ayrıca o kadar utanmaz bir insan ki yazıyı kendi okuyup kontrol etme gereği bile duymamış. Gönderdiği yıldıznamede hala aldığı internet sitesinin adı yazıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir