Ankara Medyum

Gerçek bir medyum hoca, işini en iyi şekilde yapabilmek için birbirinden özel ilimleri kullanmak zorundadır. İlimlerin her biri, hem büyü çalışmalarında, hem de vefk ve benzeri uygulamalarda sıkça kullanılmaktadır. Üstelik, bu ilimlerin her biri birbiriyle bağlantılıdır ve biri bile yanlış bilinirse, yapılan uygulamada hatalar ortaya çıkacaktır. Ankara medyum hocalarının oldukça yetenekli olduğu bilinen medyumluk konusunda, yine Ankara medyum hocalarını inceleyerek, temelde hangi ilimlerin bilinmesi gerektiğini bu yazıda anlatacağız.

Öncelikle, bir medyum hocanın büyü yapabilmesi için gayb alemlerini tanıması gereklidir. Bu durum ise, sadece el verme yöntemi ile aktarılan, kişilerin özel olarak enerjileri kullandıkları ve kadim uygarlıklardan bu yana değişmemiş olan yöntemler ile mümkündür. Ankara medyum hocaları tarafından aktarılan bilgilerin büyük çoğunluğunda, bu kadim yöntemlerden net biçimde bahsedilmektedir.

Bir medyum hoca, gayb alemlerini tanıdıktan sonra, mutlaka bu alemlerdeki enerjileri kullanabilecek ilimleri öğrenmelidir. Bu ilimler, kimi zaman fiziksel alem ile ortak unsurlar içerirken, kimi zaman sadece gaybi enerjileri kullanır. Örneğin, Ankara medyum hocalarının neredeyse tamamı numeroloji ilmini iyi derecede bilmektedir. Bu sayede, hem vefk uygulamaları yapılırken, hem de muska veya tılsım gibi çalışmalarda, medyum hocaların kullandıkları yöntemler daha doğru niteliklere kavuşacaktır.

Fiziki ilimlerden ayrı olarak, bir medyum hocanın mutlaka havas ve ledün gibi kadim islami ilimlerde uzmanlaşmış olması gerekir. Bu ilimler, yeri geldiği zaman büyü yapımında, yeri geldiği zaman büyü bozma çalışmalarında kullanılır. Yine aynı şekilde, Ankara medyum hocaları, bu ilimleri muskalarda ve vefklerde de kullanmaktadır.

Medyum olmak hayat boyu süren bir eğitim gerektirir. Eğitimini almış ve insanlara yardım etmeye vesile olan bir insan bile olsa, bir şeyler öğrenme süreci asla bitmez ve sürekli bu kadim ilimlerde ilerleyiş sürdürülür.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir