Kaşık Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?

İnsanlar, belli koşullarda istenen şeylerin olmaması nedeniyle hayatlarında zor durumlarla karşılaşabilirler. Özellikle sevgi ve aşk gibi konularda, yanlış insanların yanlış kişilerle bir arada olması ciddi duygusal yıkımlara neden olabilir. İnsanların kendilerine zarar veren kişilerle olması, sevdikleri için çekilmez bir hal alabilir. Bu tarz durumlarda, manevi alemlerin bizlere sunduğu en önemli yardımlardan olan büyüye başvurarak, soğutma çalışmaları gerçekleştirebilir, istenmeyen kişilerle olan bağları koparabiliriz. Bunun için ise, kaşık büyüsü gibi çalışmalara başvurulabilir.

Kaşık büyüsü, tahta kaşıklar kullanılarak yapılan, kadim ve eski bir büyü yöntemidir. Bu yöntem, hem aşk ve evlilik büyüleri, hem de soğutma amaçlı kullanılabilmektedir. Papaz ve canbar büyüsü gibi daha etkili alternatiflere sahip olan kaşık büyüsü, bazı durumlarda insanlar tarafından özel olarak talep edildiği için bu büyüler yerine kullanılmaktadır.

Soğutma amaçlı kaşık büyüsü yapılırken, büyünün temel amacı olan bağlamanın tam tersi işlemler yapılır. Bu işlemlerde kullanılan sözcükler ve efsunlar da aynı şekilde değişecektir. Çoğu zaman kişiden kişiye göre değişen bu dualar, işini bilen bir medyum hoca tarafından en doğru şekilde uygulanacak ve gerekli çalışma tamamlanacaktır.

Kaşık büyüsü, diğer büyü uygulamalarına kıyasla daha basit bir yapılışa sahip. Sadece basit malzemeler ve dualar ile gerçekleştirilebilen bu çalışma, hem ayırma hem de bağlama için kullanılabildiğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Medyum hocalar, özellikle karmaşık işlemler gerektirmeyen, basit durumlarda kaşık büyüsüyle çalışmakta, diğer büyülere başvurmamaktadır. Ancak, yapılacak olan çalışmanın daha sağlam olması istenmesi halinde, karmaşık konuların dahil olması durumunda kaşık büyüsü yerine daha güçlü alternatiflere başvurulabilir. Medyum hocalar, hangi durumlarda bu büyünün, hangi hallerde diğer alternatiflerin kullanılacağını kendi deneyimleri ve bilgileri sayesinde en doğru şekilde belirleyecektir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Kaşık Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. Arkadaşlar s.a
    Medyum El Rashid’e vefk yaptırdım. İşlerim batmak üzreydi telefonda bunu defalarca söyledim ve paramın az olduğunu belirttim. Merhametsiz medyum el rashid bu durumu bilmesine rağmen bana vefkimi göndermedi, paramı alıp ortadan kayboldu. Mazlumun duası da tutar bedduasıda tutar, kendisini allaha havale ediyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir