Şanlıurfa Medyum

Dünyada tek başımıza yaşıyor olsak da, manevi alemlerin enerjileri ile birleşen pek çok farklı ilim bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, gezegenler ve dünyanın etrafındaki konumları, direkt olarak büyü enerjilerine etki edebilir. Astroloji olarak bilinen bu ilim, kadim zamanlardaki teknikleri ve bilgileri kullanılması halinde, büyü yapacak olan medyum hocanın tercihlerini belirlemesinde yardımcı olur. Şanlıurfa medyum hocaları da, nesillerdir devam ettiği üzere, astrolojiyi büyü konusunda rehber olarak kullanmaktadır.

medyum ali

Günümüzdeki astroloji uygulamalarından, burçlardan çok daha farklı olarak kadim hesaplamalar ve bilgiler içeren antik astroloji, büyü konusunda pek çok medyum hocaya rehberlik eder. Çoğu zaman yapılacak olan çalışmanın daha etkili olması için incelenen astrolojik hareketler, uygulamayı yapan medyum hocanın ne tarz bir çalışma yürüteceğine bağlı olarak değerlendirilir. Örneğin, Şanlıurfa medyum hocalarından birine gittiğiniz zaman, aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız, belli gezegenlerin hem o anki durumu, hem de siz ve büyülenmesini istediğiniz kişi ile enerjisel alakası konusunda belli bir hesaplama yapılmak zorundadır. Böylece, en uygun yöntem, saat ve gün belirlenecek ve büyüden tam verim alınacaktır.

Büyünün bu derece karmaşık olması, medyum hocaların doğru şekilde çalışmalarını zorlaştırmakta. Şanlıurfa medyum hocaları gibi, bu işin ehli olan ve bu konularda uzun yıllar tecrübe edinmiş isimler her büyüyü en yüksek başarıyla yapabilirken, diğerleri bu konuda zayıf kalmakta. Tam da bu nedenden dolayı, medyum hocaların eğitimlisi ve bilgilisi çok daha fazla değer kazanmakta.

Medyum hocalar, farklı ilimlerden yararlanarak büyü yaparlar. Bu ilimler kimi zaman numeroloji, ebced gibi pozitif bilimlerden, kimi zaman ise astroloji gibi daha manevi ilimlerden oluşur. Tüm bunları birleştiren medyum hoca ise, en doğru büyüyü yapmak için gereken bilgiye sahip olur ve nefes gücünü bu doğrultuda, verimli olarak kullanır.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir