Kısmet Açma Büyüsü

Dünyanın en iyi medyum hocası ile çalışsanız bile, yapılan her büyü çalışmasında az da olsa tutmama payı bulunur. Her medyum hoca, ortak olarak bunu belirtmekte ve bazı durumlarda büyülerin tutmayabileceğini ifade etmektedir. Kısmet açma büyüsü için de geçerli olan bu durum, bazen bu büyünün yenilenmesini veya farklı teknikler kullanılarak yeniden yapılmasını gerektirebilir.

Kısmet açma büyüsü oldukça nitelikli bir medyum hocaya ihtiyaç duyar. Bu büyünün diğer büyülere göre daha fazla başarısız olduğuna rahatlıkla rastlayabilirsiniz. Bunun sebebi, büyünün imkansızlığından kaynaklı değil, tam aksine yapan medyum hocaların yetersiz olmasıyla alakalıdır. Bu sebepten dolayı, başarılı bir kısmet açma büyüsü yaptırmak için mutlaka işin ehli bir medyum bulmalı, iyi bir araştırma sonucunda karar vermelisiniz.

Kısmet açma büyüsünün tutmaması gibi durumlarda, büyü yeniden yapılabilir ve ekstra çalışmalar ile güçlü kılınabilir. Bu çalışmalar, normal bir insan tarafından belirlenip uygulanamayacağı için, mutlaka bir medyum hoca tarafından belirlenmek zorundadır. Çalışacağınız medyum hoca, gerçek bir hocaysa, kısmet açma büyüsünün her aşamasında durumu takip edecek, siz daha büyünün tutmayacağını anlamadan önce gerekli müdahaleyi yaparak istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Her büyü işin ehline bırakılmalıdır. Nasıl ki bir doktora giderken araştırma yapıyorsanız, medyum seçerken de aynı şekilde özenli olmalısınız. Kısmet açma büyüsü gibi hassas büyüler için buna çok daha fazla özen göstermeniz en doğrusudur.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Kısmet Açma Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Hayırlı sabahlar… medyum muhabbete muska yaptırdım… muskanın elime ulaşmasını iki aydır bekliyorum… tam iki ay geçmiş olmasına rağmen herhangi bir şekilde gelişme olmadı… başta bir hafta demiş olmasına rağmen bu sürede elime gelen herhangi bir şey olmadığı için kendisinden şüphe etmeye başladım… yardımlarınızı bekliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir