Almanya Medyum

Bir büyü yapılırken, çoğu zaman en sıkıntılı süreç olarak görülen malzemelerin tedarik edilmesi, medyum hocaların neredeyse büyü yapımı kadar vakit harcamaları gereken bir konu olarak bilinmektedir. Medyumluk işinde, bazı durumlarda, büyülerin özel olarak malzemelere ihtiyaç duyduğunu hesaba katarsak, hiçbir zaman bu konuyu atlamamamız gerektiğini görebiliriz.

Özellikle yurtdışında, Almanya gibi ülkelerde yaşayan insanların pek çoğu, bu ülkelerde yaşayan medyum hocalara bu konuda önyargı ile yaklaşmaktadır. Almanya medyum hocalarının malzeme bulamayacağını, bu yüzden büyülerin alternatif yöntemlerle yapılacağını, daha az etkiye sahip olacağını düşünen kişiler, bu hocalarla çalışmak yerine, Türkiye’ye gelerek, ülkemizdeki medyum hocalara başvurmaktadır.

Almanya medyum hocaları hakkında düşünülen bu konu kısmen doğru, kısmen yanlış olarak kabul edilebilir. Medyumluk çalışmaları, her zaman özen isteyen, pek çok özel malzemeye ihtiyaç duyabilecek olan uygulamalar olarak kabul edilir. Özellikle, Almanya gibi kuralların sıkı olduğu ve çoğu malzemenin denetime tabi olarak ülkeye girdiği yerlerde, büyücü hocaların istediğiniz büyüyü yapamıyor olması gayet olağan kabul edilir.

Ancak, bu durum Almanya medyum hocalarının büyü yapamayacağı anlamına gelmez. Konu büyü olduğunda, sonsuz evrenlerden oluşan gaybi dünyada pek çok alternatifin bulunduğunu unutmamak gereklidir. Bir büyü yapılacaksa, bu büyü malzeme ile yapıldığı kadar, malzemesiz olarak da yapılabilmektedir. Almanya medyum hocaları, bu konuda uzmanlıklarını geliştirerek, kendilerine başvuran kişilere en uygun yardımı sağlamayı öğrenmiştir.

Medyumluk işi, yıllar gerektiren eğitimler ve deneyimler ile yapıldığı için, bir medyum hocanın hangi işi yapıp yapamayacağını söylemek çok zordur. Bu nedenle, Almanya medyum hocalarının bir büyüde başarısız olacağını veya malzeme bulamayacağını söylemek doğru olmaz. Medyumluk konusunda, kendini geliştiren pek çok kişiye sahip olan Almanya, gaybi alemlerin yardımına ihtiyaç duyan herkese yanıt verebilecek nitelikte medyum hocaları bulundurmaktadır.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Almanya Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Kağan’ a vefk yaptırmak için para verdim fakat beni iki hafta boyunca meşgul olduğunu söylemek suretiyle oyaladı. İki hafta geçtikten sonra vefkimin durumunu öğrenmek istedim, asistanları bana dönüş yapılacağını söyledi. O tarihten beri hala dönüş yapılmasını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir