Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Farklı yöntemlere rastlanan geri getirme büyüsünde, son zamanlarda çok fazla bahsi geçen tuz ile yapılan büyü yöntemi, pek çok medyum hoca tarafından öncelikli olarak tercih edilmekte. Özellikle kişiye ait eşyaların bulunabildiği durumlar için söz konusu olan bu yöntem, büyücü hocanın yüksek derecede yetenekli olmasını gerektirmektedir.

Tuz ile yapılan sevgiliyi geri getirme büyüsünde, öncelikli olarak geri getirilmek istenen kişinin eşyalarından bir parçaya ihtiyaç duyulur. Kıyafet, çamaşır veya toka benzeri bir aksesuar yeterlidir. Kişinin enerjisini taşıyan, özellikle uzun süre üzerinde bulunan bir eşya kullanılırsa geri getirme büyüsünün etkisi artacaktır.

Medyum hoca, tuz ile geri getirme büyüsü yaparken, bu eşyaları özel dualar eşliğinde tuz ile harmanlar. Üstü tamamen tuz ile kapanana kadar devam ederek, eşyaların enerjiden tamamen arınmasını sağlar. Sadece kişinin enerjisi kaldığı zaman, yine efsunlu ve gizli tutulan bir takım dualar ile, geri dönecek olan kişinin enerjisini bu eşyaya bağlar.

Büyüyü yapan medyum hoca, geri dönmesi istenen kişinin enerjisi ile eşyayı bağladıktan sonra, büyüyü yaptıran kişinin bu eşyayı yanında taşıması veya dönmesi istenen eve bırakması istenir. Böylece, geri dönmesi istenen kişi, eşyanın bulunduğu ortama istemsiz bir çekim duyar ve en sonunda geri dönerek oradan ayrılamaz.

Tuz ile yapılan geri getirme büyüsü etkili bir yöntem olarak kabul edilmekte. Ancak, her durumda bu yöntemin uygulanması doğru bulunmamaktadır. Medyum hocanın tecrübesi ve kararına bağlı olarak şekillenen geri getirme büyüsü yöntemleri, en doğru şekilde ancak hocalar tarafından belirlenebilir. Yine aynı şekilde, bu yöntemlerde okunan duaların ne olduğu ve sayısı hocalar tarafından saklandığı ve korunduğu için, bu yöntemler tam olarak bilinse bile, geri getirme büyüsünü evde yapmak mümkün değildir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir