Aşk Büyüsü

Tarihin pek çok döneminde aşk büyüsü yapıldığına rastlamak mümkün. İnsanlığın var olduğu ilk andan beri en kutsal duygulardan biri olarak kabul edilen aşk, büyü konusunda da en yaygın uygulamalara sahip.

Aşk büyüleri, tarih boyunca çok fazla medeniyet tarafından, çok fazla uygulamaya sahip. Özellikle farklı coğrafyalarda rastlanabilecek alternatifleri ile, yüzlerce aşk büyüsü yöntemi görebilmek mümkün. Günümüzde de, hala bu yöntemler kullanılmakta, medyum hocalar tarafından geliştirilmektedir.

Büyünün işleyişi, tamamen gayb alemleri ile bağlantılı olduğu için, bugün kullanılan aşk büyüsü ile geçmişte kullanılan aşk büyüsü yöntemlerinin aynı olması gayet doğaldır. Büyünün herhangi bir son kullanma tarihi olmadığı gibi, yöntemler de aynı olabilmekte.

Medyumluk çalışmaları ile ilgilenen hocalar, büyü yöntemlerini çağa göre değiştirebilmektedir. Büyünün etkisine herhangi bir müdahale olmaksızın, sadece malzemelerin değiştiği bu yöntemler, yine ilk çağlarda olduğu gibi benzer etkileri gösterebilmektedir. Her malzemenin farklı bir enerjisi olduğu için, aynı enerjilere sahip malzemelerin belirlenmesi ve böylece medyum hocaların gerekli çalışmayı yapabilmesi büyük bir tecrübe ve bilgi gerektirir.

Yüzlerce farklı aşk büyüsü yöntemi olsa da, bu yöntemler içerisinden bazıları ön plana çıkmakta ve diğer yöntemlere kıyasla daha etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle, hocalar tarafından sıkı korunan ve el verme yolu ile aktarılan yöntemler diğerlerine kıyasla çok daha etkili olmakta, başarılı sonuçlar vermekte. Buna ek olarak, aşk büyüsünün tutması için hocanın da nefesinin önemli olması, yapılan herhangi bir büyünün tutması için mutlaka bir profesyonele danışılmasını zorunlu kılmakta.

Evde aşk büyüsü yapılabileceğini söyleyen çok fazla internet sitesi bulunuyor olsa da, böyle bir şeyin mümkün olması mantık çerçevesine sığmamaktadır. Bu nedenle, doğru çalışmayı, istediğiniz verimde elde edebilmek için mutlaka tecrübeli bir medyum hoca ile çalışmanız gerekmektedir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir