Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, genellikle kişileri belli olaylardan, mekanlardan veya kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için uygulanır. Ancak, oldukça kapsamlı bir büyü olması nedeniyle, kişiler arasında soğukluk ortaya çıkarmak için kullanılan yöntemlerine rastlamak da mümkündür.

İki kişi arasında sevgi veya aşk bağı bulunuyorsa, bu bağın yok edilmesi için soğutma büyüsü yerine ayırma büyüsü kullanılmaktadır. Yaygın olarak, ayırma büyüsü ile istenen sonuç elde edilebilirken, soğutma büyüsü iki kişinin ayrılması için yeterli olmayabilir.

Ancak, kişiler arasında aşk, sevgi veya evlilik gibi bir bağ yoksa, yalnızca arkadaşlık bağı gibi bir şey söz konusuysa, soğutma büyüsü ile bu bağı koparmak mümkündür. Böyle bir durumda, kişiler birbirlerinden soğuyacak ve bir daha asla görüşmek istemeyecektir. Bu tarz çalışmalar, genellikle kötü niyetli kişiler ile kurulan arkadaşlıklara karşı önlem amacıyla tercih edilmektedir. Aynı şekilde, bir kişinin yanlış bir insana gönlünü kaptırması bu tarz bir büyü uygulaması ile engellenebilir.

Soğutma büyüleri, hem olaylar ve nesneler, hem de kişiler için uygulanabilir. Temelde, kişilerle veya olaylarla olan bağın koparılmasını hedefleyen soğutma çalışmalar, her türlü ihtiyaç için yeniden şekillendirilebilir. Bu nedenle, fazlasıyla yaygın olarak tercih edilen bu çalışmalar, medyum hocaların üzerinde en çok kafa yorduğu konulardan biri olarak kabul edilmektedir.

Medyum hocalar, soğutma büyülerini gerçekleştirmek için her ne olursa olsun, büyüyü yapılacak olan kişiyi iyi anlamalı ve enerjisini okumalıdır. Bu sayede, hangi olaydan veya kişiden soğutulmak isteniyorsa, bu gaybi bağ tespit edilerek gerekli çalışma gerçekleştirilebilir. Medyum hocaların bilgisi ve nefes gücü, bu nedenle soğutma büyüsünde en önemli unsur olarak görülür.

Soğutma büyüleri çok kullanıldığı için, pek çok farklı yöntem internette dolaşmakta. Ancak, bu tarz büyülerin bilgi ve deneyim gerektirmesi, gerçek yöntemlerin her zaman el verme yöntemi ile, nesilden nesle medyum hocalar tarafından saklanması nedeniyle, evde kendi başınıza soğutma büyüsü yapmanız mümkün değildir.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Soğutma Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. HAYIRLI SABAHLAR DİLERİM
    MEDYUM HAVAS’IN VEFK İÇİN GÖNDERMİŞ OLDUĞU PAKET BOŞ ÇIKTI. HOCAYI ARAYIP DURUMU ANLATMAK İSTİYORUM ANCAK TELEFONLARI DEVAMLI OLARAK MEŞGUL ÇIKIYOR. İKİ HAFTADIR KENDİSİNE ULAŞAMIYORUM. DOLANDIRICIDIR DEMEK İSTEMESEM DE DURUM BUNU GÖSTERİR VAZİYETTE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir