İzmir Medyum

Büyücü hocaların büyük çoğunluğu, hangi şehirde olursanız olun size hizmet vermeye hazırdır. Özellikle, büyü çalışmalarından ziyade muska ve vefk gibi çalışmalar söz konusu olduğu zaman, medyum hocaların neredeyse tamamı, bunları diledikleri gibi hazırlayarak kargo veya posta yoluyla size ulaştırabilir. İzmir medyum hocaları da, muska ve vefk çalışmalarını aynı şekilde, kargoyla isteyen herkese iletmektedir.

Muska yazılırken, pek çok farklı ilimin bilgisi kullanılır. Bu bilgiler, özel kağıtların üzerine, özel mürekkepler kullanılarak çizilen efsunlu şekiller sayesinde gaybi enerjilerin dünyaya ulaşmasına vesile olur. Neredeyse tüm hocalar tarafından yapılabilen bu muska çalışması, birbirinden farklı niyetlerle gerçekleştirilebilir. İzmir medyum hocalarının büyük kısmının başarıyla gerçekleştirdiği bu çalışmadan sonuç alabilmek için, kişinin muskayı üzerinde taşıması yeterli olacaktır.

Medyum hocalar, bazı büyü çalışmalarında olduğu gibi, muska ve vefk çalışmalarında da hiçbir şekilde yaptırmak isteyen kişinin yardımına ihtiyaç duymazlar. Bu uygulamalar kadim ve özel olduğu için, bunu yaptıracak kişinin bilgisi, değil muska yapmak, muska yapan hocaya yardım etmeye bile yetmeyecektir. Hal böyle olunca, bir medyum hocaya muska yaptırmak istiyorsanız, onun yanında olmanıza veya çalışmalara katılmanıza gerek kalmamaktadır. İzmir medyum hocaları da, tüm diğer hocalar gibi benzer yöntemler kullanarak muska yaptıkları için, size kargo ile gönderilecek şekilde muska hazırlayabilirler.

Her ne kadar muska yapımında hocanın yanında olmak gerekmiyor olsa da, bazı medyum hocalar prensipleri gereği tüm çalışmaları talep eden kişinin gözünün önünde yapmaktadır. İzmir medyum hocaları arasında da kimi zaman görebileceğiniz bu hocalar, muska uygulamasında herhangi bir farklılık kullandığı için değil, sadece kendi kişisel tercihleri nedeniyle bunu yapmaktadır. Bu nedenle, çalışacağınız medyum hocanın hangi şehirde olduğunun, İzmir medyum hocası olup olmadığının herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

MedyumHocalar.net’e gelen medyum yorumlarına göz atmak ve kendi yorumlarınızla diğer ziyaretçilere ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “İzmir Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Eğer paranızı çöpe atmak istiyorsanız kesinlikle Medyum Mahmut denen dolandırıcıya gidin! Ben bu şarlatana bir boşluğa denk gelip muska yaptırdım. Paramı eksiksiz olarak göndermiş olmama rağmen muskamı göremedim. Üstelik yüzsüz bir şekilde daha fazla para istmeye devam ediyor! Tek kelime edmeiyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir